5
Anställda på Tibnor

Kontakta oss

Anställd på Tibnor

Fakturor/ekonomi

Vid fakturafrågor kontakta din säljare på Tibnor.

Vid kreditfrågor kontakta: 
kreditavdelning@tibnor.com

Leverantörer kan skicka fakturor till invoice@tibnor.com

Försäljning

Box 600, 169 26 Solna

Telefon: 010-484 00 00
Fax 010-484 00 75

Besöksadress:
Sundbybergsvägen 1
171 73 Solna

 

Hitta hit

Beställningar och övriga frågor

Beställningar, materialrådgivning och övriga frågor skickas till mellan@tibnor.com. Där får du snabb hjälp med dina ärenden av vårt säljutvecklingsteam. Personal finns på plats alla vardagar mellan kl. 07:30 - 16:30. Du får en bekräftelse via e-post på att vi mottagit din förfrågan.

Säljare

Anton Johansson

Direktnummer: 010-484 04 76
E-post: anton.johansson@tibnor.com

Mikael Lindberg

Direktnummer: 010-484 01 17
E-post: mikael.lindberg@tibnor.com

Roger Bergström

Direktnummer: 010-484 00 95
E-post: roger.bergstrom@tibnor.com

 

 

 

Box 484, 401 27 Göteborg

Telefon: 010-484 00 00
Fax 010-484 11 49

Besöksaddress:
Flöjelbergsgatan 20B
431 37 Mölndal

 

Hitta hit

Beställningar och övriga frågor

Beställningar, materialrådgivning och övriga frågor skickas till syd@tibnor.com. Där får du snabb hjälp med dina ärenden av vårt säljutvecklingsteam. Personal finns på plats alla vardagar mellan kl. 07:30 - 16:30. Du får en bekräftelse via e-post på att vi mottagit din förfrågan.

Säljare

Benny Friberg

Direktnummer: 010-484 10 22
E-post: benny.friberg@tibnor.com

David K Marklund

Direktnummer: 010-484 08 70
E-post: david.k.marklund@tibnor.com

Sven Palm

Direktnummer: 010-484 10 59
E-post: sven.palm@tibnor.com

 

 

 

Box 909, 731 29 Köping

Telefon: 010-484 00 00
Fax 010-484 05 85

Besöksadress:
Sjöhagsvägen 2
731 98 Köping 

 

Hitta hit

Beställningar och övriga frågor

Beställningar, materialrådgivning och övriga frågor skickas till mellan@tibnor.com. Där får du snabb hjälp med dina ärenden av vårt säljutvecklingsteam. Personal finns på plats alla vardagar mellan kl. 07:30 - 16:30. Du får en bekräftelse via e-post på att vi mottagit din förfrågan.

Säljare

Roger Bergström

Direktnummer: 010-484 00 95
E-post: roger.bergstrom@tibnor.com

Johan Botold

Direktnummer: 010-484 04 14
E-post: johan.botold@tibnor.com

Mikael Lindberg

Direktnummer: 010-484 01 17
E-post: mikael.lindberg@tibnor.com

Pia Grönkvist

Direktnummer: 010-484 15 14
E-post: pia.gronkvist@tibnor.com

Gert-Ove Nilsson

Direktnummer: 010-484 15 05
E-post: gert-ove.nilsson@tibnor.com

 

Telefon: 010-484 00 00
Fax: 010-484 13 33

Besöksadress:
Kapvägen 1/Kulltorpsvägen 79,
330 10 Bredaryd

 

Hitta hit

Beställningar och övriga frågor

Beställningar, materialrådgivning och övriga frågor skickas till syd@tibnor.com. Där får du snabb hjälp med dina ärenden av vårt säljutvecklingsteam. Personal finns på plats alla vardagar mellan kl. 07:30 - 16:30. Du får en bekräftelse via e-post på att vi mottagit din förfrågan.

Säljare

Ola Holm

Direktnummer: 010-484 13 07
E-post: ola.holm@tibnor.com

Mattias Carlström

Direktnummer: 010-484 13 28
E-post: mattias.carlstrom@tibnor.com

Telefon: 010-484 00 00
Fax 010-484 03 02

Besöksaddress:
Silverdalsvägen 4
635 10 Eskilstuna

 

Hitta hit

Beställningar och övriga frågor

Beställningar, materialrådgivning och övriga frågor skickas till mellan@tibnor.com. Där får du snabb hjälp med dina ärenden av vårt säljutvecklingsteam. Personal finns på plats alla vardagar mellan kl. 07:30 - 16:30. Du får en bekräftelse via e-post på att vi mottagit din förfrågan.

Säljare

Roger Bergström

Direktnummer: 010-484 00 95
E-post: roger.bergstrom@tibnor.com

Johan Botold

Direktnummer: 010-484 04 14
E-post: johan.botold@tibnor.com

Mikael Lindberg

Direktnummer: 010-484 01 17
E-post: mikael.lindberg@tibnor.com

Pia Grönkvist

Direktnummer: 010-484 15 14
E-post: pia.gronkvist@tibnor.com

Gert-Ove Nilsson

Direktnummer: 010-484 15 05
E-post: gert-ove.nilsson@tibnor.com

 

Box 506. 301 80 Halmstad

Telefon: 010-484 00 00

Besöksaddress:
Kristinebergsvägen 13
302 41 Halmstad

 

Hitta hit

Beställningar och övriga frågor

Beställningar, materialrådgivning och övriga frågor skickas till syd@tibnor.com. Där får du snabb hjälp med dina ärenden av vårt säljutvecklingsteam. Personal finns på plats alla vardagar mellan kl. 07:30 - 16:30. Du får en bekräftelse via e-post på att vi mottagit din förfrågan.

Säljare

Magnus Norder

Direktnummer: 010-484 10 52
E-post: magnus.norder@tibnor.com

Patrik Sjöholm

Direktnummer: 010-484 00 59
E-post: patrik.sjoholm@tibnor.com

 

 

 

 

Box 5045, 550 05 Jönköping

Telefon: 010-484 00 00
Fax: 010-484 00 75

Besöksaddress:
Huskvarnavägen 40
554 54 Jönköping

 

Hitta hit

Beställningar och övriga frågor

Beställningar, materialrådgivning och övriga frågor skickas till syd@tibnor.com. Där får du snabb hjälp med dina ärenden av vårt säljutvecklingsteam. Personal finns på plats alla vardagar mellan kl. 07:30 - 16:30. Du får en bekräftelse via e-post på att vi mottagit din förfrågan.

Säljare

Magnus Stridh

Direktnummer: 010-484 10 81
E-post: magnus.stridh@tibnor.com

 

 

 

 

 

Box 66, 665 22 Kil

Telefon: 010-484 00 00
Fax 010-484 05 55

Besöksadress:
Bryggaregatan 2
665 32  Kil

 

Hitta hit

Beställningar och övriga frågor

Beställningar, materialrådgivning och övriga frågor skickas till mellan@tibnor.com. Där får du snabb hjälp med dina ärenden av vårt säljutvecklingsteam. Personal finns på plats alla vardagar mellan kl. 07:30 - 16:30. Du får en bekräftelse via e-post på att vi mottagit din förfrågan.

Säljare

Mikael Andersson

Direktnummer: 010-484 11 25
E-post: mikael.andersson@tibnor.com

Roger Bergström

Direktnummer: 010-484 00 95
E-post: roger.bergstrom@tibnor.com

 

 

 

 

Telefon: 010-484 00 00
Fax 010-484 01 55

Besöksadress:
Tallbergavägen 41
589 41 Linköping

 

Hitta hit

Beställningar och övriga frågor

Beställningar, materialrådgivning och övriga frågor skickas till mellan@tibnor.com. Där får du snabb hjälp med dina ärenden av vårt säljutvecklingsteam. Personal finns på plats alla vardagar mellan kl. 07:30 - 16:30. Du får en bekräftelse via e-post på att vi mottagit din förfrågan.

Säljare

Anton Johansson

Direktnummer: 010-484 04 76
E-post: anton.johansson@tibnor.com

Roger Bergström

Direktnummer: 010-484 00 95
E-post: roger.bergstrom@tibnor.com

 

 

 

 

c/o SSAB, 974 37 Luleå

Telefon: 010-484 00 00

Besöksadress:
Svartöns Industriområde
971 88  Luleå

 

Hitta hit

Beställningar och övriga frågor

Beställningar, materialrådgivning och övriga frågor skickas till norr@tibnor.com. Där får du snabb hjälp med dina ärenden av vårt säljutvecklingsteam. Personal finns på plats alla vardagar mellan kl. 07:30 - 16:30. Du får en bekräftelse via e-post på att vi mottagit din förfrågan.

Säljare

Johan Backlund

Direktnummer: 010-484 12 59
E-post: johan.backlund@tibnor.com

 

 

 

 

 

Telefon: 010-484 00 00

Besöksadress:
Svedjevägen 11
931 36  Skellefteå

 

Hitta hit

Beställningar och övriga frågor

Beställningar, materialrådgivning och övriga frågor skickas till norr@tibnor.com. Där får du snabb hjälp med dina ärenden av vårt säljutvecklingsteam. Personal finns på plats alla vardagar mellan kl. 07:30 - 16:30. Du får en bekräftelse via e-post på att vi mottagit din förfrågan.

Säljare

Fredrik Sundvall

Direktnummer: 010-484 02 49
E-post: fredrik.sundvall@tibnor.com

 

 

 

 

 

Box 770, 851 22 Sundsvall

Telefon: 010-484 00 00
Fax 010-484 02 73

Besöksadress:
Stuvarvägen 21
852 29 Sundsvall

 

Hitta hit

Beställningar och övriga frågor

Beställningar, materialrådgivning och övriga frågor skickas till norr@tibnor.com. Där får du snabb hjälp med dina ärenden av vårt säljutvecklingsteam. Personal finns på plats alla vardagar mellan kl. 07:30 - 16:30. Du får en bekräftelse via e-post på att vi mottagit din förfrågan.

Säljare

Anette Åslin

Direktnummer: 010-484 02 02
E-post: anette.aslin@tibnor.com

Birgitta Swing

Direktnummer: 010-484 02 38
E-post: birgitta.swing@tibnor.com

Christer Eriksson

Direktnummer: 010-484 01 20
E-post: christer.eriksson@tibnor.com

Michael Lindgren

Direktnummer: 010-484 00 05
E-post: michael.lindgren@tibnor.com

Morgan Johansson

Direktnummer: 010-484 02 03
E-post: morgan.johansson@tibnor.com

 

Box 3016, 350 33 Växjö

Telefon: 010-484 00 00
Fax: 010-484 08 95

Besöksaddress:
Arabygatan 31
352 46 Växjö

 

Hitta hit

Beställningar och övriga frågor

Beställningar, materialrådgivning och övriga frågor skickas till syd@tibnor.com. Där får du snabb hjälp med dina ärenden av vårt säljutvecklingsteam. Personal finns på plats alla vardagar mellan kl. 07:30 - 16:30. Du får en bekräftelse via e-post på att vi mottagit din förfrågan.

Säljare

Hans Rydberg

Direktnummer: 010-484 08 84
E-post: hans.rydberg@tibnor.com

Henrik Nické Gustavsson

Direktnummer: 010-484 08 81
E-post: henrik.nickegustavsson@tibnor.com

 

 

 

 

Box 871, 981 18 Örnsköldsvik

Telefon: 010-484 00 00

Besöksadress:
Strandgatan 21
891 33  Örnsköldsvik

 

Hitta hit

Beställningar och övriga frågor

Beställningar, materialrådgivning och övriga frågor skickas till norr@tibnor.com. Där får du snabb hjälp med dina ärenden av vårt säljutvecklingsteam. Personal finns på plats alla vardagar mellan kl. 07:30 - 16:30. Du får en bekräftelse via e-post på att vi mottagit din förfrågan.

Säljare

Lennart Lundberg

Direktnummer: 010-484 02 47
E-post: lennart.lundberg@tibnor.com

 

 

 

 

 

Bearbetning och lager

Telefon: 010-484 00 00
Fax: 010-484 13 33

Besöksadress:
Kapvägen 1/Kulltorpsvägen 79,
330 10 Bredaryd

 

Hitta hit

Leif Torén
Platschef

Direktnummer: 010-484 01 07
E-post: leif.toren@tibnor.com

Jan-Olof Johnsson
Produktionschef

Direktnummer: 010-484 13 15
E-post: jan-olof.johnsson@tibnor.com

Fatos Hamza
Produktionsplanering

Direktnummer: 010-484 01 08
E-post: fatos.hamza@tibnor.com

 

 

 

Telefon: 010-484 00 00
Fax 010-484 03 02

Besöksaddress:
Silverdalsvägen 4
635 10 Eskilstuna

 

Hitta hit

Markus Eriksson
Verkstadschef

Direktnummer: 010-484 01 03
E-post: markus.eriksson@tibnor.com

Roger Edlund
Produktionschef

Direktnummer: 010-484 12 45
E-post: roger.edlund@tibnor.com

Robert Ive
Logistikchef

Direktnummer: 010-484 00 34
E-post: robert.Ive@tibnor.com

 

 

 

Telefon: 010-484 00 00
Fax 010-484 05 85

Besöksadress:
Nya Hamnvägen 20
731 36 Köping 

 

Hitta hit

Mats Finnberg
Verkstadschef

Direktnummer: 010-484 05 58
E-post: mats.finnberg@tibnor.com

Emil Karpf
Produktionsledare

Direktnummer: 010-484 08 43
E-post: emil.karpf@tibnor.com

Emmie Nålberg
Produktionsledare

Direktnummer: 010-484 15 06
E-post: emmie.nalberg@tibnor.com

Henrik Jämttjärn
Logistik- och transportchef

Direktnummer: 010-484 00 97
E-post: henrik.jamttjarn@tibnor.com

Telefon: 010-484 00 00
Fax 010-484 05 85

Besöksadress:
Sjöhagsvägen 2
731 98 Köping  

 

Hitta hit

Susanne Salomaa
Verkstadschef

Direktnummer: 010-484 00 81
E-post: susanne.salomaa@tibnor.com

Eva Larsson
Produktionsledare

Direktnummer: 010-484 00 35
E-post: eva.larsson@tibnor.com

Johan Pettersson
Produktionsledare

Direktnummer: 010-484 01 11
E-post: johan.pettersson@tibnor.com

Anna Persson
Produktionsledare

Direktnummer: 010-484 00 78
E-post: anna.persson@tibnor.com

Henrik Jämttjärn
Logistik- och transportchef

Direktnummer: 010-484 00 97
E-post: henrik.jamttjarn@tibnor.com

 

Telefon: 010-484 00 00
Fax 010-484 01 55

Besöksadress:
Tallbergavägen 41
589 41 Linköping

 

Hitta hit

Fredrik Strömberg
Produktionschef

Direktnummer: 010-484 01 39
E-post: fredrik.stromberg@tibnor.com

Luay Pules
Produktionsledare

Direktnummer: 010-484 00 52
E-post: luay.pules@tibnor.com

Mattias Jönsson
Arbetsledare materialhantering

Direktnummer: 010-484 01 42

Tin Bui
Produktionsplanerare

Direktnummer: 010-484 01 38

Andreas Elmehed
Produktionsplanerare

Direktnummer: 010-484 01 34