text.skipToContent text.skipToNavigation

Hitta din Tibnor-kontakt

Försäljning

Tibnor Direkt

Jörgen Nordlander
Innesäljare
Tel: 010-484 11 84
kund@tibnor.com
Anette Åslin
Innesäljare
Tel: 010-484 02 02
kund@tibnor.com
Birgitta Swing
Innesäljare
Tel: 010-484 02 38
kund@tibnor.com
Conny Ahlenius
Innesäljare
Tel: 010-484 00 53
kund@tibnor.com
Madelene Sjöholm
Innesäljare
Tel: 010-484 00 98
kund@tibnor.com
Morgan Johansson
Innesäljare
Tel: 010-484 02 03
kund@tibnor.com
Maud Nilsson
Innesäljare
Tel: 010-484 02 28
kund@tibnor.com
Emilia Vähäsalo
Innesäljare
Tel: 010-484 00 77
kund@tibnor.com

Region Norr

Beställningar och övriga frågor

Beställningar, materialrådgivning och övriga frågor skickas till norr@tibnor.com. Där får du snabb hjälp med dina ärenden av vårt säljutvecklingsteam. Personal finns på plats alla vardagar mellan kl. 07:30-16:30. Du får en bekräftelse via e-post på att vi mottagit din förfrågan.

Johan Lindén
Försäljningschef
Tel: 010-484 00 46
johan.linden@tibnor.com
Pia Grönkvist
Utesäljare
Tel: 010-484 15 14
pia.gronkvist@tibnor.com
Mikael Andersson
Utesäljare
Tel: 010-484 11 25
mikael.andersson@tibnor.com
Johan Backlund
Utesäljare
Tel: 010-484 12 59
johan.backlund@tibnor.com
Michael Lindgren
Utesäljare
Tel: 010-484 00 05
michael.lindgren@tibnor.com
Roger Bergström
Utesäljare
Tel: 010-484 00 95
roger.bergstrom@tibnor.com

Region Syd

Beställningar och övriga frågor

Beställningar, materialrådgivning och övriga frågor skickas till syd@tibnor.com. Där får du snabb hjälp med dina ärenden av vårt säljutvecklingsteam. Personal finns på plats alla vardagar mellan kl. 07:30-16:30. Du får en bekräftelse via e-post på att vi mottagit din förfrågan.

Ola Eriksson
Försäljningschef
Tel: 010-484 08 22
ola.eriksson@tibnor.com
Sven Palm
Utesäljare
Tel: 010-484 10 59
sven.palm@tibnor.com
Henrik Nické Gustavsson
Utesäljare
Tel: 010-484 08 81
henrik.nickegustavsson@tibnor.com
David K Marklund
Utesäljare
Tel: 010-484 08 70
david.k.marklund@tibnor.com
Patrik Sjöholm
Utesäljare
Tel: 010-484 00 59
patrik.sjoholm@tibnor.com
Martin Jönsson
Utesäljare
Tel: 010-484 00 54
martin.jonsson@tibnor.com

Till toppen
 

Produkter och tjänster

Key Account Management

Daniel Ribaric
Key Account Manager
Tel: 010-484 06 19
daniel.ribaric@tibnor.com
Johan Botold
Key Account Manager
Tel: 010-484 04 14
johan.botold@tibnor.com
Mikko Forsblom
Key Account Manager
Tel: 010-484 15 03
mikko.forsblom@tibnor.com

Plåt och Parts

Håkan Råback
Försäljningschef
Tel: 010-484 13 85
hakan.raback@tibnor.com
Lasse Brandt
Produktspecialist
Tel: 010-484 12 01
lasse.brandt@tibnor.com
Per Berg
Produktspecialist
Tel: 010-484 04 59
per.berg@tibnor.com
Richard Malmquist
Produktspecialist
Tel: 010-484 04 86
richard.malmquist@tibnor.com
Louise Edholm
Produktspecialist
Tel: 010-484 02 33
louise.edholm@tibnor.com

Rör och Profiler

Håkan Råback
Försäljningschef
Tel: 010-484 13 85
hakan.raback@tibnor.com
Tomas Jensen
Produktspecialist
Tel: 010-484 10 41
tomas.jensen@tibnor.com
Carl-Oskar Sjödell
Produktspecialist
Tel: 010-484 00 22
carl-oskar.sjodell@tibnor.com
Mattias Carlström
Produktspecialist
Tel: 010-484 13 28
mattias.carlstrom@tibnor.com

Specialstål

Kent Berglund
Försäljningschef
Tel: 010-484 04 11
kent.berglund@tibnor.com
Jan Norén
Produktspecialist
Tel: 010-484 04 32
jan.noren@tibnor.com
Magnus Eklund
Produktspecialist
Tel: 010-484 04 29
magnus.eklund@tibnor.com
Peter Dorfmann
Produktspecialist
Tel: 010-484 02 27
peter.dorfmann@tibnor.com
Mikael Lindberg
Produktspecialist
Tel: 010-484 01 17
mikael.lindberg@tibnor.com

Rostfritt och övriga metaller

Kent Berglund
Försäljningschef
Tel: 010-484 04 11
kent.berglund@tibnor.com
Peter Broms
Produktspecialist
Tel: 010-484 11 27
peter.broms@tibnor.com
Anette Demle
Produktspecialist
Tel: 010-484 10 49
anette.demle@tibnor.com
Jens Åström
Produktspecialist
Tel: 010-484 00 79
jens.astrom@tibnor.com
Henrik Reyier
Produktspecialist
Tel: 010-484 00 20
henrik.reyier@tibnor.com

Långa produkter

Mikael Dahlman
Försäljningschef
Tel: 010-484 00 24
mikael.dahlman@tibnor.com
Patrik Bjelovuk
Produktspecialist
Tel: 010-484 12 81
patrik.bjelovuk@tibnor.com
Rikard Magnusson
Produktspecialist
Tel: 010-484 04 85
rikard.magnusson@tibnor.com
Urban Lyxell
Produktspecialist
Tel: 010-484 02 25
urban.lyxell@tibnor.com
Anton Johansson
Produktspecialist
Tel: 010-484 04 76
anton.johansson@tibnor.com

Armering

Mikael Dahlman
Försäljningschef
Tel: 010-484 00 24
mikael.dahlman@tibnor.com
Ronny Karlsson
Produktspecialist
Tel: 010-484 10 43
ronny.karlsson@tibnor.com
Roger Thunberg
Produktspecialist
Tel: 010-484 12 80
roger.thunberg@tibnor.com
Robert Brants
Produktspecialist
Tel: 010-484 10 74
robert.brants@tibnor.com

Till toppen
 

Bearbetning och lager

Bredaryd

Leif Torén
Verkstadschef
Tel: 010-484 01 07
leif.toren@tibnor.com
Jan-Olof Johnsson
Produktionschef
Tel: 010-484 13 15
jan-olof.johnsson@tibnor.com
Fatos Hamza
Produktionsplanering
Tel: 010-484 01 08
fatos.hamza@tibnor.com

Eskilstuna

Markus Eriksson
Verkstadschef
Tel: 010-484 01 03
markus.eriksson@tibnor.com
Robert Ive
Logistikchef
Tel: 010-484 00 34
robert.Ive@tibnor.com
Freddie Lindqvist
Produktionsplanering
Tel: 010-484 12 48
freddie.lindqvist@tibnor.com
Carina Nilsson
Produktionsplanering
Tel: 010-484 14 67
carina.nilsson@tibnor.com

Köping: Sjötullen

Emil Karpf
Verkstadschef
Tel: 010-484 08 43
emil.karpf@tibnor.com
Emmie Nålberg
Produktionschef
Tel: 010-484 15 06
emmie.nalberg@tibnor.com

Köping: Norsa

Johan Pettersson
Verkstadschef
Tel: 010-484 00 81
johan.pettersson@tibnor.com
Niklas Törnblom
Logistikchef
Tel: 010-484 04 25
niklas.tornblom@tibnor.com
Mikael Mäenpää
Logistikchef
Tel: 010-484 00 43
mikael.maenpaa@tibnor.com

Till toppen